image 0016

Imperator Hotel

Imperator Hotel ndodhet në Tiranë, vetëm 20 minuta në këmbë nga Sheshi Skënderbej, shumë pranë atraksioneve të njohura si Parku Rinia, Xhamia e Et’hem Beut dhe Teatri Kombëtar i Operas dhe Baletit të Tiranës.

Hoteli ofron dhe ambiente të tjera akomoduese si restorant, bar dhe parkim privat falas. Imperator Hotel është me 4 yje, dhe ofron recepsion 24 orë, shërbim në dhomë dhe WiFi falas.  Ku mund të gjeni dhoma janë të paisura me ajër të kondicionuar, tavolinë, kasafortë, Tv me ekranë të sheshtë dhe një banjo private me dush.  Ndërsa çdo krevat i dhomave është i paisur me setin e tij dhe një peshqirë.

Brenda akomodimit përfshihet edhe një mëngjes i përditshëm kontinental.

Imperator Hotel

Dhomat Tona

imperator-bg
Imperator Hotel

Shërbimet Tona

null

Recepsion

null

WiFi Falas

null

Parking Falas

null

Ajër i Kondicionuar

null

Jacuzzi

null

Minibar

null

Bar

null

Restorant

Imperator Hotel

Kontaktoni

Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni